שינוי

המשפחה של H Team היא משפחה מעוררת השראה, אין יום שבו לא מתמלאים מצבורי האנרגיה שלנו לאחר המפגש עם כל חברי המועדון, ובתקופה הזו עדיין גם כשיש ריחוק פיזי ההשראה עדיין מגיעה מהאחדות והצמא להיפגש שיש לכל אחד מכם.

כשנמצאים בתעשיית הכושר, שומעים את המילה שינוי נזרקת באוויר לא פעם ולא פעמיים. " חייב שינוי" " אני צריכה שינוי" "השינוי מפחיד אותי" ואנחנו כרגע בחתיכת שינוי, הסתגלות למציאות חדשה גם אם מדובר במציאות זמנית.

במכה אחת מתרחשים כמה שינויים, הראשון הוא שינוי בשגרת היום שלנו שגורר עוד ועוד שינויים אחד אחרי השני. המערבולת הרגשית רק מושכת אותנו מטה…. איך מוצאים את הדרך להרים את הראש ולהמשיך?

קודם כל בואו ונעשה סדר, מה שעוצר אותך זה לא מילה שחייבים לשמוע או איבוד מוטיבציה. מה שעוצר אותך זה רגש. הרגש שעוצר אותנו יכול להיות שונה מאחד לשני, אך עדיין מדובר ברגש והטרגדיה היא שנותנים לרגשות הללו לשלוט ואז כל החרדות שלך והפחדים שלך משתלטים ואוכלים כל פיסה טובה בחייך ביחוד בימים שכאלה.

כולנו יכולים להשתנות, ולהשתנות הכוונה לבחור כיצד אנחנו מגיבים ומתנהגים בזמנים אלו ואנחנו באמת יכולים. יכולים לא לתת לרגשות האלו להשתלט ולהשחית…  זה תלוי רק בך.

H Team @ Home

Warm up

For 5 min

10 Shoulder taps
10 Lateral Stair Steps(Each Side)
15 Sit-ups

Workout

10 Burpees

10 Burpees
25 Shoulder Taps

10 Burpees
25 Shoulder Taps
50 Lateral Lunges

10 Burpees
25 Shoulder Taps
50 Lateral Lunges
100 Sit-Ups

10 Burpees
25 Shoulder Taps
50 Lateral Lunges
100 Sit-Ups
150 Air Squats

כן כן, כל פעם מתווספת תנועה חדשה לרצף. יכולים לסיים הכל עד 20 דק?