מהו כלל החמש?

ככל שהזמן נמשך, קשה למצוא את המוטיבציה או הרצון להתאמן ולזוז. הישיבה הממושכת בין ארבע קירות בין אם עובדים מהבית או בין אם שומרים על בידוד חברתי, עושה את שלה ולאט לאט עוברים למצב זומבי שכזה…
גם אם בתחילה היה את המרץ לקום ולזוז וגם אירגנו סביבה לאימונים ויש גם שעות קבועות ואפילו תרגילים שהותאמו לבית, זה לאט לאט הופך ללא זה כל כך.
אז איך מצליחים להניע? איך להצית מחדש את החשק הזה להתאמן? כל מה שצריך זה חמש דקות או תרגיל אחד האמת. נעזוב לרגע את כל מה שיש מסביב באימון, את כל התרגילים ומשך הזמן ובואו ניקח רק 5 דקות לנסות או אפילו לעשות רק תרגיל אחד בתחילת האימון. אם אחרי 5 דקות עדיין אין לך חשק אז די, זה לא היום שלך לפחות ניסית. אבל אם אחרי 5 דקות התחלת להרגיש טוב יותר, אז יאללה בואו נמשיך לעוד 5 דקות ונסתכל רק על ה 5 דקות הבאות כל פעם. אם הצלחת לסיים את כל האימון בסוף, או שבסוף עצרת עדיין ניצחת כי זזת ביום שלא ממש בא לך.
בחמש דקות אפשר להספיק לא מעט, סט אחד או שניים של תרגילים זה מעולה. 5 דקות לא חייבות להיות מתוזמנות על השעון, אם אנחנו כבר בבית למשל הפלייליסט לאימון הוא בשליטה שלך. נשים שיר שאנחנו מאד אוהבים ופשוט נזוז עד שהוא יסתיים, ואפשר לעצור בסיומו של השיר ועדיין הצלחנו.
יש סדר לדברים האמת, פעולה קודם ולאחריה תגיע המוטיבציה, פיזיקה פשוטה אומרת שגוף בתנועה ישאר בתנועה

H Team @ Home

Warm Up

30 sec work 10 sec rest for 4 rds
– Dynamic Squat Stretch
– Kneeling Thoracic Rotations R
– Kneeling Thoracic Rotations L
– Table Top

Workout

20min. EMOM:
(5 Rounds)
Min. 1) 12 / 10 Hop Backpedal Sprawl
Min. 2) 15 Push Press
Min. 3) 15/12 Rotational Squat Jumps
Min. 4) 12 /10 SDHP's or alt High Pulls

Rest 5min.

10min. EMOM:
Odd: 45sec. Plank
Even: 8 Inchworm Mountain Climbers