למה ?

לכל אחד יש סיבות שונות להתחיל להתאמן או תהליך כלשהו בחיים, מה שחשוב בעצם הוא לא להסתכל על המטרה אלא על למה זה חשוב לך לעבור את כל זה, למה לעיתים חשוב לך לעבור את המסע הזה שיכול לסחוט אותך פיזית ורגישית כאחד.

חלק יקראו לזה מוטיבציה וחלק נחישות, יש לזה מלא שמות. מה שחשוב הוא שיהיה לך את המודעות ללמה…. למה בכלל להיות שם.

היכולת לפתח את ההבנה הזו, למצוא את הלמה תעזור לך לפתח ולצעוד לעבר המטרות וכשיש לך את המניע יש לך את כל האפשרות והיכולת, לדחוף הלאה אל עבר העתיד. מכיוון שרובינו מונעים ורוצים תוצאות, חשוב לחפור ולהבין כיצד אנחנו מונעים.

מונעי מטרה – בעצם מה שזה אומר שחשוב לך לשלוט במשהו מסויים, להיות טוב היום במשהו ולחבוק את תחושת ההצלחה והביטחון העצמי שנובע משליטה ביכולת מסויימת. לראות ולחוש שיפור והתפתחות עצמי, נשמע כמוך ?

מונעי אגו – רוצים להיות טובים יותר מאחרים, כל הזמן במדד כמה אני שווה מול האחר ואיך להיות טוב יותר ממנו. כל הבטחון העצמי שלך או החוסר שלו, מונע מהשוואה אל מול אחר עבורך הניצחון הוא הכל. נשמע כמוך ?

סוג המניע שיש לך, הוא חשוב והאגו שלך יכול לעלות ולהתרסק בהפרשים של דקות. חשוב להזכיר לעצמך למה בחרת לעשות את זה, מהן המטרות שלך, מבלי להסתבך בלמה זה או זו הם ככה בעוד לא ראית התקדמות כמוהם זו הדרך הבטוחה לאמלל את עצמך.

רובינו מונעים על ידי מטרה ואגו כאחד, לעיתים הניצחון הוא בראש מעיינינו ולעיתים ההישג. חשוב להבין שהמוטיבציה יכולה להשתנות אבל חשוב גם להבין על מה קריטי יותר להתפקס.

H Team @ Home

Warm up

6 Minutes For Quality:
30 Second Hollow Hold
30 high knees
10 PVC Pass Throughs
5 Inchworm to Push-ups

*Use broomstick, or towel/band

Workout

A.
3 rds 40 sec work 20 sec rest
1. max shoulder tap push ups
2. max Reverse snow angles
3. max Drunken Mt. Climbers
4. max L sit shoulder press
5. max 3 point up down
1 min

B.
12min. AMRAP:
8 Goblet Lateral Step-Up (or 4 side step ups L/R)
8 Goblet Thrusters
12 Swings