ללמוד לאהוב את הפחד שבך

פחד הוא לחלק מאיתנו, תחושה של אדרנלין שזורם בעורקים ויוצר את תגובת ההילחם או ברח הפרימיטיבית כל כך ולאחרים זה רק קיפאון של הבנה של משהו שדוהר לקראתינו ומשתק אותנו למקום כמו תחושה של אסון ידוע מראש. בחברה כיום, פחד מתחבר לתחושה של אי ודאות וחוסר ביטחון עם העתיד ועם ההווה שלנו.

בבסיס הגוף שלנו שואף לסדר, להומאוסטזיס והמוח שלנו בתת מודע ישאף תמיד אל איזורי הנוחות שמעניקים את התחושה הזו של ביטחון וסדר. מה שיש לך בין האוזניים, בין אם נרצה או לא יכתיב תמיד דפוסי התנהגות שישמרו על שגרה בטוחה ללא סיכון.הבעיה שלעולם לא נדע מהו הפוטנציאל שלנו אם לא נמתח גבולות, וקצת אפילו נשבור מוסכמות.

רוב האנשים משחקים אותה על בטוח, לא כדאי לעשות את זה או את זה ונשמור על מה שטוב ומה שמוכר וידוע. הבעיה שהקול הזה שרץ לך בראש הוא שקרן. יש לך רק תקופת חיים אחת לחיות ולעשות בה מה שרצית תמיד, קלישאה היא אך נכונה מה שלא הורג מחשל. אנחנו נבנים וצומחים מתוך מבחנים ואתגרים, הישרדות מתוך כוח היא זהו שתפתח אותנו.

אם העולם שלנו היה מורכב רק מאנשים שלא מעיזים ללכת בעקבות החלומות שלהם, לא היה את כל מה שסובב אותנו לטוב ולרע. יש כל כך הרבה הישגים בעולם שלנו, בזכות אנשים שהעיזו ללכת כנגד המוסכמות ולהתמודד עם הפחדים שלהם.

ככל שאנחנו מתבגרים, השימוש באולי ומתישהו הולך ומתגבר כדי לתת לנו תחושה של איזשהו בטחון כלשהו ושלוות נפש מדומה. הגיע הזמן לאהוב את הפחד שלך, הוא ידחוף אותך קדימה לעבר שיאים חדשים להגשים את מלוא הפוטנציאל שלך. גם אם המסע אליו נצא יסתיים בכישלון, עדיין נמצא את עצמנו בנתיב חדש וטוב יותר עם אפשרויות טובות יותר עבורינו. פחד הרג יותר חלומות מכל דבר אחר, וכל מה שנרצה נמצא מצידו השני.

 

 

אימון הבית של היום.

 

Part 1.)

8 Rounds:

20sec. of High Knees 10sec. of Rest

Part 2.) For Time:

50 Air Squats

10 Push-Ups

40 Air Squats

20 Push-Ups

30 Air Squats

30 Push-Ups

20 Air Squats

40 Push-Ups

10 Air Squats

50 Push-Ups Part

3.) Accumulate a 4min. Hollow Hold