להתחזק זו רק בריאות

קודם כל אחד חושב שמשהו לא בסדר, כואב משהו או מפריע משהו וכך מתחיל התהליך שלתת לכאב לנהל לך את החיים. לא שזה לא נכון או אין אמת בסיפור, בטוח יש איזה מיחוש או תחושה שמפריע לך וגורמת לך להסס מלבצע פעילות גופנית מסויימת ולדבוק בשגרתי והבנאלי כתירוץ לכושר.

בחירה בתוכניות אימון שונות שמערבות התנגדות חיצונית מזערית, שבעצם בתכלס מחזיקות אותך באיזור הנוחות שלך ולא יותר מזה ומשם שום דבר לא מתפתח. השאלה האמיתית שצריך לשאול היא האם אי פעם הרמת משקל כלשהו ? בטוח שכן רק שהמספרים שלרב מציינים הם במקרה הטוב ביותר מגוחכים ובמקרה הגרוע ביותר זה סתם עצוב לשמוע.

רוב תעשיית הכושר, עוטפת את המתאמן בצמר גפן שחס ושלום לא יגרם נזק כלשהו. צריך להיות ויש פתרון טוב יותר וזה ליצור גירוי חזק מספיק אצל המתאמן שיגרום לשיפור ניכר במספר מישורים.

כולם צריכים להיות חזקים יותר.

זוהי הצהרה בערבון מוגבל, בגלל שיש לה כמה פירושים שהם

יש לך את היכולת למשוך פי 2 ממשקל הגוף שלך.

יש לך את היכולת לבצע 15 עליות מתח ברצף.

יש לך את היכולת ללכת עם סלי הקניות שלך מהחנות ועד הבית מבלי להניח אותם על הריצפה.

הרעיון הבסיסי הוא שכדי להתחזק שזו תכונה שתורמת ישירות לאיכות החיים שלך ולבריאות הכללית כולל המראה החיצוני, אין ברירה ועליך להרים משקולות קצת (או הרבה וזה תלוי).

הבעיה מתחילה בזה שכל אזכור מינורי אפילו של עבודה עם משקל, גוררת יחד איתה הצהרה של סכנה והפחדה ושיש צורך בתקופה וזמן וכדי להמנע מהתרגילים הללו בגלל שהם יגרמו לך להצמיח זנב.

אם יש לך את הדעה שלהרים משקל זה מסוכן, האמת שלהיות חלש פיזית זה מסוכן עוד יותר.

וזה למה להתחזק פיזית יהווה רווח נקי עבורך.

בוא נעשה רגע רשימת מלאי, ובמקום להתפקס במה מציק לך או כואב לך נתעסק רק במה שכן יש לך את היכולת לבצע.

נניח שהעבודה שלך היא עבודה משרדית, רוב היום עובר בישיבה. מה שמוביל לכיפוף לפנים, כאבי גב וירידה בטווחי התנועה שרוב אנשי המקצוע ירשמו לך במקרה הטוב פיזיותרפיה ותרגילי עזר ובמקרה הרע כדורים. בינינו, אין בזה שום דבר רע בתרגילי העזר ולא הכדורים ויש להם מקום אבל כמה התלהבות יש לך לבצע אותם ?

להתעסק בתרגילי תנועה ומתיחות זה לא הדבר הכי מרגש בעולם ומשעמם לעיתים, רוצה לדעת מה יותר מגניב כדי לטפל בבעיות של כיפוף לפנים ? סקוואט קדמי. תרגיל שמטבעו במהלך התנועה שלו, אין לך ברירה אלא להזדקף ולהלחם על לשמור על גב ישר אחרת המשקל פשוט יתגלגל קדימה ויפול.

יש יותר ערך באימוני כוח ושאלה יהיו חלק משגרת האימון שלך מאשר להשקיע רק בלנשום עמוק ולהתמתח. כדאי להתחיל ולהתחזק הגיע הזמן להוכיח לעצמך מה באמת היכולת שלך.

 

 

H Team @ Home

Warm up
8 Rounds
20 Seconds Spiderman + Reach
10 Seconds Mountain Climbers

8 Rounds
20 Seconds Single Unders
10 Seconds Air Squats

Workout
10min emom
3 Burpees
5 Deadlifts
5 Thrusters

10 min emom
10 Front Rack Lunges
15 Swings
5 Push-Ups

10 min emom
1 – 20 Plank Pull
2 – 20 V- ups
3min. Rest between sections