טעויות שרק גברים עושים

כבר עברה תקופה לא קצרה של אימונים, השקעת בתזונה שלך ובידע. צברת שעות אימון לא מעטות, אבל יש הרגשה של התקעות או דריכה במקום. למה? אז יש כמה טעויות שגברים עושים באימונים.

עקשנות

כושר גופני, הוא מסע. זה מרתון ולא ספרינט, והאימונים במועדון הם כלי הרכב שלוקח אותך למסע הזה. נכון שנראה לך שאתה מבין יותר טוב או מכיר קיצור דרך, אבל בחייאת רגע תעצור ותקשיב. לא בלעת את כל השכל, ויש גורמים מקצועיים שזה תחום התמחות שלהם. תעצור רגע, תהיה בשקט ותקשיב אולי תקלוט משהו יותר יעיל. אם לברון גיימס מקשיב למאמן שלו, בטח ובטח שאתה צריך גם.

משקלי אגו

יאללה בוא נשים עוד משקל, אני יכול עוד… מוכר לך? זה האגו שלך מדבר ולא הגוף. התרגיל או המשקל בתרגיל, צריך להתאים ליכולות שלך או למטרות שלך. אלא אם כן אתה מרים משקולות מקצועי, שהמשקל על המוט הוא ההבדל בין מקום ראשון לשני אין לך מה לחפש שם. זה מגניב לרגע וכואב למשך זמן ארוך אחר כך. תעצור רגע, תקשיב ותוודא קודם שאתה זז נכון לפני שאתה חושב לרגע שהנה אתה הענק הירוק.

אתה לא מפתח גוף מקצועי

מפתחי גוף עובדים קשה ויש להם משטר מסודר של אימונים ותזונה לאורך השנה, לא כל מה שהם עושים מתאים לך ואתה צריך לחקות. לא בנפח האימון ולא באופי התזונה, החיים שלהם סובבים סביב זה וזה העסק שלהם.

אלה רק כמה מהדברים שגברים עושים באימונים, מכיר עוד?

 

אימון הבית להיום

For Time:

100 Chair Step-Ups

100 Chair Dips

100 Jumping Jacks

100 Bodyweight Russian Twists (L+R = 1)

50 Chair Step-Ups

50 Chair Dips

50 Jumping Jacks

50 Bodyweight Russian Twists (L+R = 1)

25 Chair Step-Ups

25 Chair Dips

25 Jumping Jacks

25 Bodyweight Russian Twists (L+R = 1)