השילוש הקדוש של קרוספיט להצלחה

לקרוספיט יש שילוש קדוש, שלושה שלבי התפתחות באימונים שיובילו אותך להצלחה בעמידה ביעדים שהצבת לעצמך.

אין פה משהו מסובך או המצאת המאה, חידוש מסחרר שיהפוך אותך בן לילה מברווזון מכוער לברבור יפה תואר.

מדובר בשלושה שלבי התפתחות באימונים, שבינינו אם יהיה לך את היכולת ליישם אותם גם בשאר המישורים בחיים שלך התוצאות לא יאחרו לבוא ואפילו ישארו לנצח.

השלבים הם:

  1. טכניקה –  זה השלב בוא לומדים לזוז, מפנימים פרטים ומנחים שיובילו לביצוע נכון של התרגיל. בשלב הזה, עלייך להקשיב וליישם לנוע נכון ולא מהר ולהרגיש כל חלק בטכניקה. לעיתים השלב הזה יכול להתחלק למספר שלבים או תרגילים שמבוססים אחד על השני, בלימוד הטכניקה כמה שיותר פשוט יותר טוב. אין לך מה לחפש דברים מסובכים יותר מבחינה טכנית כל עוד לא עברת על הבסיס של הבסיס. כמו שלא לנסות הרמת משקולות, לפני שפתחת את המודעות לתרגיל תוך שימוש במשקל הגוף שלך בלבד.
  2.  עקביות – אז עברת שלב, ואפשר לראות שהטכניקה במקום בחזרות בודדות. עכשיו הגיע הזמן לראות שיש לך את היכולת לבצע את התרגיל בעקביות, כלומר למספר מסויים של חזרות שכל אחת ואחת תראה זהה כמו הקודמת ללא שינוי או אולי עם סטיה קלה ביותר שנובעת מעייפות. תרגול חוזר ונשנה של הטכניקה וחזרות על חזרות, יהפכו את התנועה להרגל קבוע.
  3. עצימות – זהו זה השלב האחרון, הטכניקה במקום ויש עקביות בתרגיל. הגיע הזמן להעלות את העצימות שהיא יחסית לכל אחד ואחת. יכול להיות שנרצה לראות את ההספק שלך בכמות חזרות בפרק זמן נתון, או האם ניתן כעת להעמיס יותר על התנועה בין אם בטווח או במשקל החצוני. פה גם הגיע הזמן לשקול על שילוב של מספר תרגילים ברמות שונות שלהם, בקיצור כאן מגיע המשחק האמיתי.

כל אחד מהשלבים האלה חשוב ביותר, אין לפסוח עליו והרווח שלך יהיה בזה שבכל פעם מחדש לחזור אחורה ולתרגל כי לכל משהו נשגב יש את הבסיס או הצעד הראשון בדרך אליו שאי אפשר להצליח בלעדיו.

נשמע מוכר ? כי זה נכון לכל דבר ודבר. כמה פעמים למשל נכשלת כבר בשינוי הרגלי התזונה שלך, לא רק כי לא ניסית כל דבר ודבר כי פשוט לה תרגלת את ההרגלים הקבועים שצריך ויישמת עקביות ?

 

H Team @ Home

Warm up

2 Rounds:
30 Seconds Active Spidermans 
30 Seconds Active Samson 
30 Seconds Inchworm to Push-ups

3 Rounds:
10 Mountain Climbers (10 Each Leg)
10 Single arm Deadlifts (5 Each Side )
10 Reverse Lunges (5 Each Side)

Workout

Running Clock
00:00 – 8:00
Amrap
10 Push ups
20 Swings

At 10:00 – 18:00
10 L Sit Press
12 V- ups

At 20:00 – 28:00
20 Shoulder Taps
15 Supermans

Evert 2 min do 5 Shredders