בא לך להתחזק ?

הגיע הזמן אז להפסיק ולנסות לשבור שיאים בכל אימון ולזרום עם התהליך….

חדשות יש לי עבורך, הכוח כבר אצלך רק תפיסת העולם שלך לגביו מעוותת לחלוטין. כמה כבר נאבקת בלהגיע לתוצאות ולא משנה במה, על הדרך לגלות כי לפעמים יש דריכה במקום ואפילו דרדור או הליכה לאחור. אז מגיע תמיד הקול הקטן הזה שמוביל אותך לאחת משתי דרכים, או להערכה מחדש של המצב ולנסות שוב פעם משהו חדש עם הבטחה לתוצאות או ללכת עם הראש בקיר ולהיכשל שוב ושוב ולהרגיש תסכול.

כל אחד ואחת מאיתנו, עסוק כבר להרים משקל כבד מידי יום. מתי בפעם האחרונה עשית הערכת מצב. להבין מה עובר עליך במהלך היום? לכמה חלקים כבר קרעת את עצמך היום? עבודה ומשפחה ואימונים ואוכל וזמן עצמי ולהספיק גם וגם וגם ולהכנס לאימון ולשבור את הראש למה לא עובד לך. למה התקיעה הזו? במקום בו תלית כל כך הרבה תקוות שיוציא אותך מהבוץ ויתן לך את התוצאות שרצית.

חדשות… כוח כבר יש לך, היישום שלך לוקה בחסר וההבנה שלך מה זה כוח מעוותת לגמרי. התמודדות היא כוח, הרמת הראש היומית היא כוח וההצלחה למשל באימון היא צורת ביטוי של זה. אז אין פה מילות השראה מפוצצות או הסבר על איך להתחבר לאור הפנימי שלך, בשביל זה יש חובבי לייקים ברשתות החברתיות למינהן למכביר.

יש פה רק אמירה שהגיע הזמן, להתחיל לפרגן לעצמך ולהבין שכבר יש לך כוח כל מה שצריך זה להבין שלא כל דבר הוא מלחמה ולא בכל דבר צריך להצטיין ואם התוצאה לא מגיעה במהירות לה ציפית זה לא אומר שמשהו לא בסדר זה אומר רק שהמיקוד שלך ברח לכיוון לא רצוי זה הכל והגיע הזמן לאסוף את עצמך ולחזור למסלול.