אתגר חסינות

בימים שכאלה, רובנו שרגילים לשגרה מסויימת שתכלס מכוונת את השעון הפנימי שלנו. מתחילים לחוות בלבול והולכים לאיבוד.

אם ניגע במה שקשור לפעילות גופנית, נתחיל גם לראות את הקשר החשוב שלה לא רק לבריאות הפיזית שלך אלא גם כמה היא שומרת על שפיות. לא רק המרחק בינינו הוא מתסכל גם חוסר היכולת לנוע ולהתאמן ולפרוק מתח , בין אם זה לבד או בין אם זה במסגרת קבוצתית מתסכלים מאד.

כמה שזה לא פשוט, יש פה עניין של זווית ראיה. לעשות שינוי כיוון קל או אולי להבין שזה זמן שבוא אני מתגבר חלק בשגרה שלי שלא השקעתי בו מספיק. זה זמן טוב להשקיע בפעולות ההתאוששות שלך, בכל מה שקשור מסביב שנותן סביבה תומכת לגוף שלנו לתפקד ולהרגיש טוב ובדרך הזו גם לנפש להתחזק ולפרוח.

בימים כאלה אפשר להסדיר את השינה שלך, לדאוג להגיע ל 8 שעות לפחות. לסדר את התזונה, להתחיל להכניס דברים ולהוציא דברים (לא להיות דרקוני לגבי תפריט קבוע, זה עוד לחץ). לבחור בפעולות שמורידות מתח, כמו תרגול נשימה או כתיבת יומן. הכושר הגופני או האימון הוא חלק מהמשוואה הזו, הוא לא הולך לאיבוד אם נקפיד לזוז במשך 20 עד 30 דקות ביום לפחות והברזלים יחכו לך במועדון גם אחר כך.

אומרים שבכל רע יש טוב, ומלימון עושים לימונדה. תקופה לא פשוטה וחוסר וודאות זה דבר לא קל, אם נצליח לשמר הרגלים ולשמור קרוב את האהובים שלנו ואולי גם להטמיע כמה הרגלים פשוטים הרווחנו.

H Team @ Home

Warm Up

1min. of Seated Ab Circles
1min. of Drunken Mountain Climbers
1min. of Seated Ab Circles (other direction)

Rest 1min.

1min. of Star Plank (right)
1min. of Starfish Sit-Ups
1min. of Star Plank (left)

Workout

Ascending Ladder for 15:00:
2 Odd-Object to Shoulder
2 Odd-Object Squats
2 Odd-Object Facing Burpees
4 Odd-Object to Shoulder
4 Odd-Object Squats
4 Odd- Object Facing Burpees
*Continue to add 2 reps to each movement